PROJEKTANT TZB

Kontakty
zaměstnavatel: TZB PROJEKT KOPECKÝ s.r.o.
pracoviště: Lidická 700, 60200
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
POŽADUJEME: Student - absolvent stavebního oboru TZB - SŠ/VŠ, případně strojnické školy- SŠ/VŠ,
Znalost AutoCADu, znalost Word, Exel a Adobe, samostatnost a ochota učit se, pečlivost.
NABÍZÍME: plat odpovídající kvalifikaci, přátelské prostředí, mladý kolektiv, flexibilní pracovní dobu, možnost částečné práce z domu, možnost zkráceného úvazku a nebo brigády, 25 dní dovolené, zvláštní prémie
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky ve všední dny 8,00 - 16,00 na tel. čísle 603 544 735 pan Martin Kopecký
nebo e-mail projekce@tzb-projekt-kopecky.cz

Stravenky, 5 týdnů dovolené

Volná místa v okolí Brno

Prodavači smíšeného zboží

První kontakt telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

letecký mechanik

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Montér suchých staveb

předchozí zkušenost na požadované pozici výhodou Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

zedníci

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Šéfkuchaři v pohostinství

Požadujeme - Organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém ...

volná místa Brno