Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: H&H Fantastic, s.r.o
pracoviště: Veletržní 1623, 17000
mzda: od 19500 do 19500
Popis pozice
Kontakt: , e-mail: HHfantastic@seznam.cz
tel.: 776708932 10.00 - 17.00 v prac. dnech

Výpis z RT
základní znalost práce na PC
znalost vietnam.jazyka vítána

Volná místa v okolí Praha 7

servírka/číšník

Mgr. Lávička Martina, MBA, tel.: 736 731 496, e-mail: martina@homekitchen.cz zaměstnanecké ...

Pekaři orientálních dezertů - turecká baklava

Kontakt: Güler Soňa, e-mail: guler@gulerfamily.cz Upřesňující informace: Samostatný kuchař - pekař ...

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Kontakt: Subbotina Polina, e-mail: career@theminers.eu

Pomocní kuchaři

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Svobodová Jana DiS., e-mail: jana.svobodova@skolaflow.cz Požadavky: Angličtina na úrovni rodilého ...

Obsluha bistra

Kontakt: Zakharova Veronika Ing., e-mail: veronikazakharova@email.cz

volná místa Praha 7