DPČ - MANIKÉŘI A PEDIKÉŘI

Kontakty
zaměstnavatel: Beauty Star s.r.o.
pracoviště: K. Chocholy 1286, 37005
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
mzda: od 22000 do 25000
Popis pozice
Na manikéra/pedikéra hledáme kreativní uchazeče se zájmem o obor orientované na zákazníky, čistotné a zodpovědné. Místa jsou vhodná zejména pro rodiče pečující o malé děti.
Pracovníkům se zkušeností bez výučního listu zajistíme uznání kvalifikace absolutoriem profesní zkoušky a školení
Kontakt telefonicky (7:00 - 9:00 hod.) nebo e-mailem

Volná místa v okolí České Budějovice

DPČ - MASÉŘI

Na pozici masér/ka hledáme kreativní uchazeče se zájmem o obor orientované na zákazníky, čistotné a ...

DPČ - KOSMETICKÝ PRACOVNÍK/ICE

Na pozici kosmetického pracovníka/ice hledáme kreativní uchazeče se zájmem o obor orientované na ...

DPČ - KADEŘNÍCI

Na pozici kadeřnice hledáme kreativní uchazeče se zájmem o obor orientované na zákazníky, čistotné ...

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA

Kontakt e-mailem.

KUCHAŘ/KA

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

volná místa České Budějovice