Senior Accountant

Kontakty
zaměstnavatel: Atlas Copco Services s.r.o.
pracoviště: Holandská 1006, 63900
mzda: od 53000
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Následující dovednosti jsou vítány: Středoškolské vzdělání a vyšší, Znalost P&L a rozvahy. Pokročilé znalosti aplikace Excel a analytických nástrojů , Pokročilé znalosti systému SAP , Znalost systému Esker. Výborná znalost Angličtiny, základní znalost Afrikánštiny je výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna, roční finanční bonus, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy a další vzdělávání

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Hlavní stavbyvedoucí

Mechanik/seřizovač (Ž/M)

První kontakt: e-mailem, telefonicky nebo osobně po domluvě (Zámecká 13, 664 34 Kuřim, ...

Production Support Officer

Tyto požadavky jsou vítány: - pokročilá znalost anglického jazyka - Pokročilé počítačové ...

Kurýr

řidičské oprávnění sk. B Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Senior 3D grafik - specialista na vozidla

Požadavky: • Aplikaci o místo provádět skrze odkazy na stránce: https://giants-software.com/jobs • ...

svářeč-zámečník

ubytování, cestovné, osobní ohodnocení

volná místa Brno