Production Support Officer

Kontakty
zaměstnavatel: FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
pracoviště: Rašínova 637, 60200
mzda: od 30000
Popis pozice
Tyto požadavky jsou vítány:
- pokročilá znalost anglického jazyka
- Pokročilé počítačové dovednosti
- Schopnost týmové práce
- Schopnost a ochota rychle se ucit
- Vynikající organizační a administrativní schopnosti
- Zkušenosti z oblasti financí, IT nebo projektového řízení

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Kurýr

řidičské oprávnění sk. B Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Senior 3D grafik - specialista na vozidla

Požadavky: • Aplikaci o místo provádět skrze odkazy na stránce: https://giants-software.com/jobs • ...

svářeč-zámečník

ubytování, cestovné, osobní ohodnocení

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Honovač/vrtař

První kontakt e-mailem nebo osobně (Lidická 20, Brno, 8-16hod.) Vzhledem k velikostem a váze kusů ...

Stavební montér

První kontakt e-mailem. Upřesňující informace: - stavební práce při výstavbě novostaveb, ...

volná místa Brno