Pedagog - lektor výuka českého jazyka pro cizince

zaměstnavatel: VĚDA základní škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
pracoviště: Blanická 1184, 12000
mzda: od 32820 do 42780
Popis pozice
Elena Pinskaja, Ph.D., tel.: 602 970 893, e-mail: pinskaja@zsveda.cz

Organizace vzdělávání žáků - cizinců, výuka českého jazyka

Volná místa v okolí Praha 2

Psycholog/psycholožka

Šlahorková Monika Ing., tel.: 241 083 260, e-mail: m.slahorkova@jus.cz, ...

asistent/asistentka náměstka pro Informatiku a projektové řízení

Agyagosová Martina Bc., e-mail: podatelna@uzsvm.cz požadavky na uchazeče: vyšší odborné nebo ...

IT

Procházková Monika, e-mail: recepce@a-kontas.cz

Řidiči malého nákladního automobilu

Güngör Nedim, tel.: +420 776 226 129, e-mail: nedim@heratrans.cz Řidiči nákladního automobilu ...

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Kontakt: Subbotina Polina, e-mail: career@theminers.eu

Pomocní kuchaři

Kontakt: Trykurová Alena Ing., e-mail: eraclionsro@gmail.com

volná místa Praha 2