Psycholog/psycholožka

zaměstnavatel: Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
pracoviště: V pevnosti 13, 12800
mzda: od 32820 do 42780
Popis pozice
Šlahorková Monika Ing., tel.: 241 083 260,
e-mail: m.slahorkova@jus.cz, i.cvrkal@jus.cz

Požadujeme:Vysokoškolské odborné vzdělání,trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k mladým lidem s postižením a k oboru psychologie. Schopnost týmové práce. Ochota dále se rozvíjet a vzdělávat. Výhodou je praxe v práci s lidmi s tělesným postižením a zkušenostmi s psychologickou diagnostikou dětí a mladistvých se specifickými potřebami..
Nabízíme: platový tarif dle NV 341/2017 Sb. platných předpisů + zvláštní příplatek a osobní příplatek.
Po roce možno sjednat prac. poměr na neurčito.
Smysluplnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí v lokalitě Vyšehradu.

Zam. výhody: Zaměstnání ve stabilní organizaci s přátelským prostředím. Dobrá dopravní dostupnost, 7 min.metro Vyšehrad.Dotované stravování. Čerpání benefitů ve formě příspěvku na rekreaci, Multisportkarta, příspěvek na penzijní připojištění,8 týdnů dovolená, apod.

Volná místa v okolí Praha 2

asistent/asistentka náměstka pro Informatiku a projektové řízení

Agyagosová Martina Bc., e-mail: podatelna@uzsvm.cz požadavky na uchazeče: vyšší odborné nebo ...

IT

Procházková Monika, e-mail: recepce@a-kontas.cz

Řidiči malého nákladního automobilu

Güngör Nedim, tel.: +420 776 226 129, e-mail: nedim@heratrans.cz Řidiči nákladního automobilu ...

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Kontakt: Subbotina Polina, e-mail: career@theminers.eu

Pomocní kuchaři

Kontakt: Trykurová Alena Ing., e-mail: eraclionsro@gmail.com

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Šlahorková Monika Ing., tel.: 241083260, 724857711, e-mail: m.slahorkova@jus.cz, ...

volná místa Praha 2