obchodní referent

Kontakty
zaměstnavatel: FilipTiep s.r.o.
pracoviště: Jablonského tř. 74, 37821
mzda: od 34700 do 35700
Popis pozice
KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY
Pracovní poměr na 3 roky
Zajištování komunikace s obchodními partnery (převážně Vietnamci), tudíž vietnamština podmínkou, přijímání a vyřizování poptávek, navazování a rozvíjení obchodních vztahů, propagace zboží, prezentace produktů (potraviny, lihoviny). Přijímání, posuzování a vyhodnocování dodavatelských obchodních a cenových nabídek, srovnání s konkurenčními nabídkami.

Volná místa v okolí Drunče

Šička, stříhačka

Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru šička. Vhodné i pro pracovnice z Ukrajiny. Mzdové hodnocení ...

operátor výroby - galvanizér

Obsluha pracoviště žárového zinkování kovů. Jedná se o povrchovou úpravu formou žárového ...

číšník/servírka

po roce možnost pracovního poměru na dobu neurčitou

pomocný stavební dělník

Kontakt telefonicky PO-PÁ v čase 7:00 - 17:00 hod.!

Sociální pracovník/-ice

kvalifikace pro sociálního pracovníka dle 108/2006 Sb., spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, ...

Kuchař,- ka

Způsob 1. kontaktu - telefonicky nebo e-mail.

volná místa Drunče