Truhlář/Stavební truhlář/tesař

Kontakty
zaměstnavatel: BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o.
pracoviště: Předslav 99, 33901
mzda: od 21300
Popis pozice
Náplň práce: výroba atypického bednění pro výrobu prefabrikátů
Mzda 120 - 250 Kč/hod.
Zaměstnanecké výhody: prémie, občerstvení na pracovišti, sleva na firemní výrobky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Volná místa v okolí Dolany

POMOCNÍ KUCHAŘI

Požadujeme: znalost přípravy indické kuchyně, znalost obsluhy pece - kotel tandoor Kontakt: ...

Montážní práce elektrických zařízení

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Řidič/ka nákladního vozidla

Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na ...

Mechanik opravář nákladních vozidel

Masér/ka

Požadujeme: znalost thajské masáže - olejová, tradiční thajská, lávové kameny

volná místa Dolany