Obsluha strojů - pila

Kontakty
zaměstnavatel: Produktion Sito s.r.o.
pracoviště: Pelhřimov 80, 39301
mzda: od 24000 do 30000
Popis pozice
Náplň práce: obsluha pily na řezání molitanu. Vložení, nařezání, odebírání a průběžná kontrola kvality výrobku. Správné nastavení programu pro řezání materiálu, jednoduchá orientace ve výrobní dokumentaci. Práce je svou povahou vhodná pro muže i ženy. Nejedná se o samostatnou pozici, nutná spolupráce s dalším zaměstnancem.

Nabízíme: PP na dobu určitou na 1 rok, po uplynutí možnost změny PP na dobu neurčitou, po zapracování navýšení mzdy.

Volná místa v okolí Bácovice

Údržbář

Požadujeme: manuální zručnost, svářečský kurz, zámečnické práce, znalost s opravou šicí techniky.

Pracovník elektroúdržby - elektrikář

Požadujeme: vyučení v oboru elektro, praxe podmínkou, manuální zručnost, znalost měření ...

Servisní technik stavebních strojů

Náplň práce: provádět pravidelný servis a údržbu stavebních strojů, diagnostikovat závady ...

Vedoucí gastroprovozu

Rozrůstající se síť poboček TURBO PIZZA hledá pro svou pobočku vedoucího provozu. Náplň práce ...

Pomocný dělník při údržbě majetku

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení

Nutný telefonický kontakt předem!

volná místa Bácovice