Vedoucí gastroprovozu

Kontakty
zaměstnavatel: TURBO PIZZA, s.r.o.
pracoviště: Tylova 836, 39301
mzda: od 35000 do 40000
Popis pozice
Rozrůstající se síť poboček TURBO PIZZA hledá pro svou pobočku vedoucího provozu.

Náplň práce provozního vedoucího: vedení celého týmu pobočky a být jeho součástí, dohled nad provozem, který musí skvěle fungovat, zodpovědnost za kvalitu našich produktů a služeb, kontrola a objednávání surovin, plánování docházky zaměstnanců, spolupráce s pobočkami v jiných městech, denní telefonická a emailová komunikace s vedením, organizace a motivace týmu, školení nových zaměstnanců, trénink stávajících zaměstnanců a hodnocení jejich práce, odpovědnost při řešení reklamací a nestandardních událostí, kontroling a následný reporting vedení.

Požadujeme: zkušenost z pizzerie nebo gastronomie na jakékoliv pozici výhodou, zkušenost s vedením týmu, pozitivní přístup k manuální práci, zodpovědnost za svěřené věci, aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.

Nabízíme: profesní růst a osobní rozvoj, keriérní postup na manažera, podíl na tržbách a ziskovosti pobočky, týmové zábavní aktivity.

Volná místa v okolí Bácovice

Pomocný dělník při údržbě majetku

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení

Nutný telefonický kontakt předem!

Prodavači/ floristé

Náplň práce: vazba, aranžmá a prodej květin. Požadujeme: min SOU vzdělání, samostatnost, kreativní ...

Stavební technik vodohospodářských zařízení

Učitel/ka

Jedná se o zkrácený PP - poloviční úvazek (dobírání 11 hodin PPČ ve speciální škole). Požadujeme: ...

Dělníci v oblasti výstavby budov

Práce je fyzicky náročná, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, míchání materiálů, nakládání a ...

volná místa Bácovice