Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakty
zaměstnavatel: Brit bar s.r.o.
pracoviště: Ostrovní 103, 11000
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Kontakt: Madajová Anna, e-mail: contact@britbar.cz

Upřesňující informace:
Velmi dobrá znalost naglického jazyka. Znalost trendů v oblasti anglické kuchyně výhodou.

Volná místa v okolí Praha 1

Zástupce společnosti

Makarem Wael Ing., tel.: 77 55 11 323, e-mail: makarem@allianceinvest.cz

Zástupce společnosti v ČR

Lékaři specialisté

Choumilova Elena, 420 774 704 008, e-mail: choumilova@imperaclinic.cz Hledáme lékaře: - lékaře ...

Zástupce společnosti v EU

Tour Ambassador

Kontakt: Paulová Petra, e-mail: hr@pilsnerexperience.com Upřesňující informace: jazyky: ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

muzeummuzeum@seznam.cz

volná místa Praha 1