Lékaři specialisté

Kontakty
zaměstnavatel: Impera Beauty, s.r.o.
pracoviště: Králodvorská 663, 11000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 20000
Popis pozice
Choumilova Elena, 420 774 704 008, e-mail: choumilova@imperaclinic.cz
Hledáme lékaře:
- lékaře specialisty v oboru dermatologie, lékaře po absolvování základního kmene, lékaře s aprobací, se zájmem o estetickou medicínu a estetickou dermatologii
- s touhou rozvíjet se a zlepšovat své znalosti a dovednosti
- předchozí zkušenost v oboru je nutná
- plynulá znalost českého jazyka v oboru je nutná
- znalost anglického a ruského jazyků je vítána

Volná místa v okolí Praha 1

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

muzeummuzeum@seznam.cz

Tour Ambassador

Kontakt: Paulová Petra, e-mail: hr@pilsnerexperience.com Upřesňující informace: jazyky: ...

Pomocní kuchaři

NILAANSH WADEHRA, e-mail: swadehra@indianjewel.cz, osobně Rybná 678/9, 110 00, Praha 1- Staré ...

Prodavači smíšeného zboží

Van Phuc Vu, tel.: 777999986 každý pátek od 14 do 16 hod. Znalost vietnamského jazyka výhodou. ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Vasyl Matiko, e-mail: Argocomsro@gmail.com Požadujeme znalost českého a ukrajinského jazyka.

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

volná místa Praha 1