Doručovatel listovní motorizovaný m/ž

Kontakty
zaměstnavatel: Česká pošta, s.p.
pracoviště: Cihlářská 620, 34401
mzda: od 23000 do 25500
Popis pozice
Rozvoz balíků a listovních zásilek, roznos důchodů a poukázek, doručování služebním vozem, pracovní doba PO-PÁ 6:30-15:00. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka.
Nabízíme: stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní rekreační zařízení, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče aj.
Osobní, e-mailový nebo telefonický (PO - PÁ 8,00 - 14,00 hod.) kontakt.

Volná místa v okolí Babylon

Rozvoz balíků a listovních zásilek, roznos důchodů a poukázek, doručování služebním vozem, pracovní ...

Prodavači smíšeného zboží

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Obsluha stroje m/ž

Náplň práce: obsluha 2D/3D laseru, ohýbacího či vysekávacího stroje. Nutný e-mailový kontakt.

Pořez na pásových pilách a příprava paroží do výroby m/ž

Požadavky: týmový duch, řemeslná zručnost a schopnost se učit novým věcem, logické uvažování, ...

volná místa Babylon