POMOCNÍ KUCHAŘI, Kontakt: telefonicky či osobně.

Kontakty
zaměstnavatel: JIU YUAN s.r.o.
pracoviště: Obchodní 250, 26601
mzda: od 18900
Popis pozice
Jedná se o práci v asijském rychlém občerstvení. Požadujeme praxi v přípravě pokrmů čísnké kuchyně, čínský jazyk výhodou. Kontakt: telefonicky po-pá 10-14h či osobně po předchozí domluvě.

Volná místa v okolí Beroun

CHŮVA V DĚTSKÉ SKUPINĚ, Kontakt: e-mailem.

Požadované vzdělání: všeobecná zdravotní nebo dětská sestra, předškolní a mimiškolní pedagogika, ...

POMOCNÝ AUTOMECHANIK/ AUTOMECHNIČKA, Kontakt: e-mailem.

ŘP. sk. B, jazyková znalost: arabština, angličtina. Kontakt: e-mailem.

OČNÍ LÉKAŘ/KA, Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Rozsah hodin: 7,5-30h/ týdně. Kontakt: telefonicky (8-18h) či e-mailem.

UČITEL/KA PRAKTICKÉHO VYUČOVÁNÍ, Kontakt: osobně

Vyučení v oboru kuchař/číšník, praxe v oboru, kladný vztah k mladým lidem, práce na ...

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/KA Kontakt: e-mailem.

Požadované jazykové znalosti: Angličtina - aktivní, Ruština - aktivní. Kontakt: e-mailem.

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI TECHNICKÉHO ROZVOJE, Kontakt: e-mailem.

Upřesňující informace: výborná znalost AJ, zkušenosti v řízení projektů výhodou, zkušenosti v ...

volná místa Beroun