Pizzař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: TURBO PIZZA, s.r.o.
pracoviště: Prokopa Diviše 847, 40001
mzda: od 30000
Popis pozice
Náplň práce: Výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii, jedná se o otevřenou kuchyň.
Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme), příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci., vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst
Nabízíme: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.
Kontakt: e-mailem

Volná místa v okolí Ústí nad Labem

Zubní instumentář/ka

Náplň práce: asistence zubnímu lékaři při zákrocích, příprava pracoviště, zajištění materiálu v ...

Provozní zámečník

Místo výkonu práce: Havířská 348/99, 400 10 Ústí nad Labem Požadavky: zkušenosti v oboru vítány, ...

Automechanik

Místo výkonu práce: Havířská 348/99, 400 10 Ústí nad Labem Požadavky: - znalost v oboru - náplň ...

Pracovník/ice v reklamě - GRAFIK/čka

Požadujeme: ŘP sk. B, aplikace folií a práce s nimi Kontakt: e-mailem

Pracovník/ice v reklamě - aranžér/ka

Požadujeme: ŘP sk. B, aplikace folií a práce s nimi - PODMÍNKOU Kontakt: e-mailem

Kuchař/ka

Znalost vietnamštiny výhodou Kontakt: telefonicky

volná místa Ústí nad Labem