Zubní instumentář/ka

Kontakty
zaměstnavatel: TOMADENTAL s.r.o.
pracoviště: Zeyerova 775, 40003
mzda: od 26000 do 35000
Popis pozice
Náplň práce: asistence zubnímu lékaři při zákrocích, příprava pracoviště, zajištění materiálu v ordinaci a péče o svěřené vybavení.
Požadujeme: vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání, pečlivost, svědomitost, znalost AJ nebo NJ výhodou.
Nabízíme: placené vzdělávací kurzy, možnost profesního rozvoje a specializace, odpovědnou práci v moderních ordinacích a s moderním vybavením.
Kontakt: e-mailem

Volná místa v okolí Ústí nad Labem

Provozní zámečník

Místo výkonu práce: Havířská 348/99, 400 10 Ústí nad Labem Požadavky: zkušenosti v oboru vítány, ...

Automechanik

Místo výkonu práce: Havířská 348/99, 400 10 Ústí nad Labem Požadavky: - znalost v oboru - náplň ...

Pracovník/ice v reklamě - aranžér/ka

Požadujeme: ŘP sk. B, aplikace folií a práce s nimi - PODMÍNKOU Kontakt: e-mailem

Pracovník/ice v reklamě - GRAFIK/čka

Požadujeme: ŘP sk. B, aplikace folií a práce s nimi Kontakt: e-mailem

Kuchař/ka

Znalost vietnamštiny výhodou Kontakt: telefonicky

Kuchař/ka

Znalost vietnamštiny výhodou. Kontakt: telefonicky

volná místa Ústí nad Labem