dělník v oblasti výstavby budov

Kontakty
zaměstnavatel: M.K. STAV Tábor s.r.o.
pracoviště: Zavadilská 3195, 39002
mzda: od 18900
Popis pozice
Místo výkonu práce: okres Tábor (dle zakázek firmy).
Dělníci v oblasti výstavby budov budou vykonávat jednoduché pracovní úkoly související se stavbou a demolicí budov.
Kontakt: telefonicky.

Volná místa v okolí Tábor

všeobecná administrativní pracovnice (M/Ž)

Nutná znalost angličtiny, práce o víkendech, svátcích. Kontakt: e-mailem.

pomocník v kuchyni (M/Ž)

Výhodou znalost čínského jazyka. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

pomocní kuchaři

Výhodou znalost vietnamského jazyka. Kontakt: osobně (9. května 693/16, 390 02 Tábor).

kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jedná se o práci v asijské restauraci. Preferujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční ...

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské ...

kuchař/ka tureckých specialit

Praxe v oboru. Kontakt: telefonicky.

volná místa Tábor