Servisní technici vzduchotechnických a klimatizačních jednotek

Kontakty
zaměstnavatel: FläktGroup Czech Republic a.s.
pracoviště: Počernická 272, 10800
mzda: od 40000 do 60000
Popis pozice
Hejduková Dana, tel.: 485 225 123 8.00-14:00, e-mail: prace.cz@flaktgroup.com

VAŠE ODPOVĚDNOST:
Servis a opravy klimatizačních jednotek u zákazníků
Tato pozice zahrnuje: 95 % pracovní náplně přímo na zařízeních ve strojovnách vzduchotechniky a na klimatizačních jednotkách umístěných v různých objektech. Jedná se o různorodou činnost od elektropráce, přes chladírenské činnosti, až po mechanické činnosti. Dále zprovozňování těchto zařízení, konfigurace jejich řídících systémů, softwarovou diagnostiku a práce s PC. Technik převážně každý den vyjíždí na určenou zakázku přímo v místě zákazníka.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
SŠ elektrotechnického směru nebo odborné vyučení, (elektrikář, mechanik elektrotechnických zařízení apod.) ŘP skup. B.

NUTNÉ:
vyhláška 50/1978 Sb. § 6 a vyšší, práce na PC
Schopnost pracovat v terénu
Samostatný přístup k řešení úkolů
Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost komunikovat se zákazníkem
Ochota učit se novým věcem

Výhodou bude:
- Osvědčení k provádění revizí a zkoušek na plynových zařízení (případně zajistí zaměstnavatel)
- Certifikát MŽP kat. 1 ke kontrole těsnosti chladících zařízení. (případně zajistí zaměstnavatel)
- Svářečský průkaz pro tvrdé pájení (případně zajistí zaměstnavatel)
- Zkušenosti v oblasti vzt., chlazení, řídící a automatizační techniky a TZB

Zaměstnanecké výhody:
NABÍZÍME:
- Doplnění chybějící kvalifikace na náklady zaměstnavatele
- Důkladné zaškolení v týmu pracovníků přímo na zařízeních a ve výrobním závodě.
- Pružná pracovní doba
- Různorodá práce s moderní technikou celosvětového výrobce zařízení pro TZB

Volná místa v okolí Žernov

Prodavači smíšeného zboží

BUI-externí účetní, tel.: 775 946 789, e-mail: vietvanb@gmail.com Telefonicky každý pátek od 15.00 ...

Manažeři provozu

Sapesku Yurii, tel.: 777 911 611 9.00-18.00

Manažer/ka mezinárodního obchodu

Sahijwani Jana, e-mail: jana@tradeconcept.cz ZNALOST KAZAŠSKÉHO JAZYKA VÝHODOU

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Malivojevičová Ivana Ing., e-mail: mcdonalds@volny.cz Práce v provozu McDonald´s

Asistent/ka obchodního oddělení

Kontakt: e-mail: export.nutivit@gmail.com Kde se hlásit : Litevská 1174/8, Praha 10, PSČ 100 ...

Vedoucí směny v rychlém občerstvení

kontaktní osoba: Gabriela Křečková, e-mail: gkreckova@bbrh.cz 1. kontakt: e-mailem

volná místa Žernov