Specialista logistiky m/ž

Kontakty
zaměstnavatel: Chodská lesní s.r.o.
pracoviště: Cihlářská 520, 34401
mzda: od 45000
Popis pozice
Náplň práce:
- řízení, kontrola a koordinace firemní logistiky
- denní komunikace s odběrateli i dodavateli
- péče o vozový park firmy (technická podpora)
- vedení přehledu odvozů v expedici, práce ve webdispečinku
- vedení příslušné agendy související s logistikou

Co od Vás očekáváme:
- odolnost vůči stresu
- spolehlivost
- samostatnost
- komunikační schopnosti
- němčina nebo angličtina aktivně

Co Vám můžeme nabídnout:
- zajímavé finanční ohodnocení
- příjemný kolektiv
- zajímavou a nestereotypní práci
- mobilní telefon, notebook

Praxe na obdobné pozici vítána.

Nutný e-mailový kontakt.

Volná místa v okolí Babylon

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů

Učitel/ka s aprobací TV, německý jazyk, nebo anglický jazyk, nebo český jazyk. Nabízíme: příspěvek ...

OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA

E-mailový nebo telefonický kontakt.

Strážník/strážnice Městské policie Domažlice

Dostupné na webu městské policie - součástí přijímacího řízení je fyzický test a psychologické ...

Dělník/dělnice ve výrobě

Svařování PE sáčků. Telefonický (8 - 16 hod.) nebo osobní kontakt.

strážný/á, vrátný/á

Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do ...

Prodavač/ka

Telefonický kontakt.

volná místa Babylon