VEDOUCÍ PROJEKTU

Kontakty
zaměstnavatel: PBS INDUSTRY, a.s.
pracoviště: Průmyslová 162, 67401
mzda: od 40000
Popis pozice
Naši Vedoucí projektu mají na starosti celou zakázku od začátku až do konce. Budete plánovat, jednat se zákazníkem a koordinovat celou akci napříč všemi odděleními.
Co budete na této pozici dělat?
" Zodpovídat za svěřené projekty v oblasti moderní a low carbon energetiky.
" Koordinovat celý projekt od počáteční fáze projektu až po konečnou expedici zákazníkovi, a to včetně fakturace.
" Spravovat a vést svěřenou dokumentaci související s řízením projektu.
" Řídit celý projekt, stanovovat harmonogram, koordinovat veškeré potřebné aktivity napříč všemi odděleními.
" Kontrolovat průběh zakázky a řešit případné nesrovnalosti.
" Komunikovat s koncovým zákazníkem.

Bez čeho se neobejdete?
" SŠ technického směru / velmi rádi u nás uvítáme i čerstvé absolventy,
" Orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci,
" Komunikativní znalost anglického jazyka (zadávací dokumentace projektů je v AJ),
" Znalost práce s MS Office (především Excel) ,
" Samostatnost, tah na branku, schopnost úspěšně řídit svěřené projekty,
" Budeme rádi za Vaši zkušenost s řízením projektů, ale velmi rádi u nás přivítáme i absolventy.

Proč zrovna k nám?
" Funguje nám to spolu - jsme tým lidí a přátel, který si navzájem pomáhá, podporuje se
a společně chce změnit budoucnost českého strojírenství.
" Máme flexibilní začátek a konec pracovní doby, takže si můžeme práci přizpůsobit svému dennímu rytmu.
" Za dobře odvedenou práci máme nárok na kvartální bonusy.
" Máme k dispozici 25 dní dovolené.
" Pokud to máme do práce dál, využíváme příspěvek na cestu až do výše 2 000 Kč / měsíc.
" Víme, že angličtina je

Volná místa v okolí Třebíč

Pracovník měření emisí

POMOCNÝ PRACOVNÍK/CE NA ŠICÍ DÍLNĚ

UČITEL/KA MŠ SE STÁTNÍ ZKOUŠKOU Z LOGOPEDIE

Hledáme učitelku MŠ se státní zkoužkou z logopedie pro speciální logopedickou třídu zřízenou dle § ...

TECHNICI PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE/ ELEKTROTECHNICI

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: hr.cz@nuvia.com Cítíte, že je čas na změnu, nebo jste ...

OPTOMETRISTA/TKA

Poznámka k volnému místu: hledáme optometristu, v Třebíči, Náměšti nad Oslavou a okolí Požadované ...

Řidiči kontejnerových překladačů

Rozvoz zboží po stavbách vozidlem MAN

volná místa Třebíč