MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ (OPERÁTOR / OPERÁTORKA)

Kontakty
zaměstnavatel: SanSwiss s.r.o.
pracoviště: Popovická 1123, 50601
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 17300 do 21800
Popis pozice
Výhody:
Výkonnostní a osobní odměny, 13. - 14. plat, 25 dní dovolené, obědy zdarma.

Pozice je vhodná pro absolventy a cizince na zaměstnanecké karty.

Volná místa v okolí Mladějov

POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE

Projednání doporučenek na základě telefonického kontaktu. Pozice je vhodná i pro cizince na ...

ŘIDIČ / ŘIDIČKA MKD

ŘP skupiny C-E Pozice je vhodná i pro občany EU a pro cizince na zaměstnanecké karty.

MONTÉR / MONTÉRKA KOVOVÝCH KONSTRUKCÍ

ŘP skupiny B Pozice je vhodná i pro občany EU a pro cizince na zaměstnanecké karty.

POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Požadujeme znalost čínské kuchyně, výhodou znalost čínského jazyka. Pozice vhodná i pro cizince na ...

KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Znalost v asijských pokrmech vítána. Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

volná místa Mladějov

Nahoru