POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE

Kontakty
zaměstnavatel: PETRA DUBSKÁ s.r.o.
pracoviště: Slatiny 95, 50601
mzda: od 17900
Popis pozice
Projednání doporučenek na základě telefonického kontaktu.
Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Volná místa v okolí Mladějov

ŘIDIČ / ŘIDIČKA MKD

ŘP skupiny C-E Pozice je vhodná i pro občany EU a pro cizince na zaměstnanecké karty.

MONTÉR / MONTÉRKA KOVOVÝCH KONSTRUKCÍ

ŘP skupiny B Pozice je vhodná i pro občany EU a pro cizince na zaměstnanecké karty.

KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Požadujeme znalost čínské kuchyně, výhodou znalost čínského jazyka. Pozice vhodná i pro cizince na ...

POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Znalost v asijských pokrmech vítána. Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

STAVEBNÍ MONTÉR / MONTÉRKA

Ruční manipulace s materiály na stavbě. Pomocní stavební práce. Osobní kontakt možný na základě ...

volná místa Mladějov