Operátor výroby

Kontakty
zaměstnavatel: Ascari s.r.o.
pracoviště: Na Roli 2405, 46601
mzda: od 28600 do 37800
Popis pozice
Náplň práce: manipulace a vkládání materiálu na linku, výroba a montáž brzdových systémů, kontrola odvedené práce, údržba stroje.

Požadujeme:
o Manuální zručnost a fyzická zdatnost
o Spolehlivost s zodpovědný přístup k práci
o Týmový hráč

Nabízíme: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravu, osobní ohodnocení, měsíční bonus, vlastní zdravotní středisko, týdenní zálohy, 3x za rok inflační bonus

Kontakt: telefonicky 8:00 - 15:30 hod.

Volná místa v okolí Jablonec nad Nisou

Kuchař/ Kuchařka

Kontakt: telefonicky

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: e-mailem, telefonicky 08:00 - 15:00 hod.
Jablonec nad Nisou

Masér/ka (mimo zdravotnictví)

Masérský salon v rekonstrukci. Provoz zahájen od 1.9.2023. Znalost asijských masáží a certifikát ...

Manipulační dělníci ve výrobě

Nabízíme: stravenky, 13. a 14. plat, abonentky do divadla, multisportkarta Kontakt: e-mailem

Pomocný kuchař

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Lékař se specializací v oboru psychiatrie

Požadujeme: Způsobilost k výkonu povolání dle z.č. 95/2004 Sb. Zkušenosti z léčby závislostí ...

volná místa Jablonec nad Nisou