Masér/ka (mimo zdravotnictví)

Kontakty
zaměstnavatel: Ing. Pavla Lehmannová
pracoviště: U Balvanu 5073, 46601
mzda: od 21300
Popis pozice
Masérský salon v rekonstrukci. Provoz zahájen od 1.9.2023.

Znalost asijských masáží a certifikát podmínkou.

Kontakt: telefonicky, osobní schůzka po dohodě.

Volná místa v okolí Jablonec nad Nisou

Manipulační dělníci ve výrobě

Nabízíme: stravenky, 13. a 14. plat, abonentky do divadla, multisportkarta Kontakt: e-mailem

Pomocný kuchař

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Adiktologové

Požadujeme: Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru adiktologie Osobnostní a zdravotní ...

Lékař pro dospělé

Požadujeme: Atestaci ze všeobecného nebo interního lékařství Trestní a morální ...

Lékař se specializací v oboru psychiatrie

Požadujeme: Způsobilost k výkonu povolání dle z.č. 95/2004 Sb. Zkušenosti z léčby závislostí ...

Montéři, zámečníci

Kontakt: telefonicky v době od 8:00 do 14:00 hodin.

volná místa Jablonec nad Nisou