Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: Thi Thanh Nguyen Thi Thanh Nguyen
pracoviště: Hartigova 1705, 13000
mzda: od 22000
Popis pozice
kontakt Každé Po 10h-11h, Koněvova 1705/138, 130 00, Praha 3 - Žižkov
Aktivní, znalost vietnamského jazyka výhodou

otevírací doba
Po-Ne 08:00 do 19:00

Volná místa v okolí Praha 3

Pomocní skladníci

kontaktní osoba: HAI LONG LUONG, e-mail: info@freshstores.cz 1.kontakt: e-mailem

pracovníci v prádelně

Ostatní uklízeči a pomocníci

Šimůnková Bohdana, tel.: 736 646 532 , e-mail: bohdana.simunkova@optimia.cz Popis činnosti: ...

Projektový manažer, koordinátor projektů

natalia.loktionova1993@gmail.com Hledáme zkušeného projektoveho manažera • Zkušenost s plánováním ...

Odběrová sestra

KONTAKT : KRISTÝNA KAVÁLKOVÁ, tel.: +420 735 746 500, e-mail: kristyna.kavalkova@unilabs.com

Všeobecné sestry bez specializace

prahasmile@seznam.cz Požadujeme spolehlivost a příjemné vystupování, znalost cestiny

volná místa Praha 3