Projektový manažer, koordinátor projektů

Kontakty
zaměstnavatel: AdsPro Digital, s.r.o.
pracoviště: Prokopova 2859, 13000
mzda: od 66500 do 80000
Popis pozice
natalia.loktionova1993@gmail.com
Hledáme zkušeného projektoveho manažera
• Zkušenost s plánováním komplexních IT projektů (finanční náročnost, časový harmonogram, personální obsazení projektu atd.)
• Znalost principů projektového řízení.
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
Vyborná znalost Ruštiny a Angličtiny, němčina vyhodou Zaměstnanecké výhody4):
flexibilní pracovní doba, mobilní telefon, notebook, bonusy podle dosažených výsledků

Volná místa v okolí Praha 3

Ostatní uklízeči a pomocníci

Šimůnková Bohdana, tel.: 736 646 532 , e-mail: bohdana.simunkova@optimia.cz Popis činnosti: ...

Odběrová sestra

KONTAKT : KRISTÝNA KAVÁLKOVÁ, tel.: +420 735 746 500, e-mail: kristyna.kavalkova@unilabs.com

Stavební dělník

Kontakt: e-mail: gubin05061987@gmail.com Provedení stavebních úprav, malování

Zubní instrumentáři

Všeobecné sestry bez specializace

prahasmile@seznam.cz Požadujeme spolehlivost a příjemné vystupování, znalost cestiny

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

chour@linkbus.cz Mzda 180 Kč/h + příplatky 25 % víkend, 10 % noc, 100 % svátek, osobní ohodnocení ...

volná místa Praha 3