Elektromontér

Kontakty
zaměstnavatel: Bořík B+B elektro s.r.o.
pracoviště: Husova 1121, 33401
mzda: od 35000 do 45000
Popis pozice
Požadujeme:
- vyhláška 50
- ŘP sk. B
Místo výkonu práce dle zakázek klienta, převažuje Plzeňský kraj
Nabízíme:
- stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou a na Vánoce

Volná místa v okolí Biřkov

Prodavač(-ka) instalatérského materiálu

Požadujeme: prodavač(-ka) instalatérského materiálu, vítaná znalost instalatérského zboží Prvotní ...

Instalatér/Topenář

Prvotní kontakt nejprve telefonicky kontaktovat zaměstnavatele a domluvit schůzku Nabízíme: ...

Inseminační technik - chov prasat

Naturální prase Prvotní kontakt na zaměstnavatele: emailem - farmaosek@vysoka-as.cz, telefonicky: ...

Chovatelé a ošetřovatelé prasat

Montéři kovových konstrukcí

Kontaktovat telefonicky 775 067 299 nebo na e-mail tradefluence@seznam.cz

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

volná místa Biřkov