Prodavač(-ka) instalatérského materiálu

Kontakty
zaměstnavatel: INSTALATÉRSTVÍ Sýkora - Regner s.r.o.
pracoviště: Havlíčkovo nám. 263, 33401
mzda: od 25000
Popis pozice
Požadujeme: prodavač(-ka) instalatérského materiálu, vítaná znalost instalatérského zboží
Prvotní kontakt nejprve telefonicky kontaktovat zaměstnavatele a domluvit schůzku
Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon a prémie

Volná místa v okolí Biřkov

Instalatér/Topenář

Prvotní kontakt nejprve telefonicky kontaktovat zaměstnavatele a domluvit schůzku Nabízíme: ...

Inseminační technik - chov prasat

Naturální prase Prvotní kontakt na zaměstnavatele: emailem - farmaosek@vysoka-as.cz, telefonicky: ...

Chovatelé a ošetřovatelé prasat

Montéři kovových konstrukcí

Kontaktovat telefonicky 775 067 299 nebo na e-mail tradefluence@seznam.cz

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Dispečer/-ka a Obchodní zástupce/-kyně

Prvotní kontakt uchazeče prosím o zaslání životopisu na uvedeny email: jirik02@seznam.cz, bude ...

volná místa Biřkov