Pomocný skladový dělník/ce - třídič/ka textilu

zaměstnavatel: EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.
pracoviště: Brněnská 110, 77900
mzda: od 19500
Popis pozice
První kontakt je možný POUZE emailem.

Třídění oblečení dle sortimentu, jakosti a aktuálních módních trendů, manipulační práce.
Požadujeme spolehlivost a pečlivost, aktivní přístup k práci, vyučení a praxe v textilním oboru výhodou, bez zdravotního omezení (alergie na prach, zátěž zad, potíže s křečovými žilami).

Zaměstnanecké výhody:
Pracovní smlouva na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, volné víkendy a svátky, možnost čerpání zálohy na mzdu, stravenkový paušál 80,-, automaty s nápoji a občerstvením na pracovišti

Volná místa v okolí Olomouc

Strojní údržbář - zámečník

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti všeobecnou údržbu zámečnického provozu a ...

Pomocníci v kuchyni

Přijmeme i brigádníky na víkendové snídaně pro obsluhu restaurace.

Pomocný skladový dělník/ce

První kontakt je možný POUZE emailem. Manipulační práce, obsluha lisovacích strojů (manipulace s ...

Prodavač/ka

Kontakt je možný POUZE telefonicky (8:00 - 18:00) nebo e-mailem.
Olomouc

Řidiči nákladních automobilů a tahačů

Požadujeme ŘP skupiny C+E. Zam. výhody: výhodné mobilní tarify, ubytování, věrnostní příplatky a ...

Číšníci a servírky

Životopisy zasílat na email: l.slota@nh-hotels.com.

volná místa Olomouc