Strojní údržbář - zámečník

Kontakty
zaměstnavatel: K O O P R O N s. r. o.
pracoviště: Hálkova 1194, 77900
mzda: od 32000
Popis pozice
Hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti všeobecnou údržbu zámečnického provozu a dílen. Požadujeme řidičský průkaz sk. B, vyhláška 50/78 je výhodou. Nabízíme stravenky a stabilní zaměstnání s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. V případě zájmu prosím zašlete e-mailem Váš stručný životopis.

Volná místa v okolí Olomouc

Pomocníci v kuchyni

Přijmeme i brigádníky na víkendové snídaně pro obsluhu restaurace.

Pomocný skladový dělník/ce

První kontakt je možný POUZE emailem. Manipulační práce, obsluha lisovacích strojů (manipulace s ...

Číšníci a servírky

Životopisy zasílat na email: l.slota@nh-hotels.com.

Prodavač/ka

Kontakt je možný POUZE telefonicky (8:00 - 18:00) nebo e-mailem.
Olomouc

Pekař/ka

Olomouc

Řidiči nákladních automobilů a tahačů

Požadujeme ŘP skupiny C+E. Zam. výhody: výhodné mobilní tarify, ubytování, věrnostní příplatky a ...

volná místa Olomouc