Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: KYOTO SUSHI FOOD s.r.o.
pracoviště: Vršovická 160, 10100
mzda: od 18900
Popis pozice
Zhu Weiwei, e-mail: vacur@seznam.cz

znalost přápravy asijské kuchyně, základní znalost čínského jazyka vítána.

Volná místa v okolí Žernov

Pekaři

Kontakt: Subbotina Polina, e-mail: career@theminers.eu

Zdravotní sestra v DS

personalni@csop10.cz Požadujeme ÚSO s maturitou nebo VOŠ zdravotnického zaměření, speciální ...

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Carolina Couto, e-mail:info@moctezumafoods.eu Znalost mexické gastronomie, komunikativní španělština

Operátoři poloautomatické výrobní linky

Prvotní kontakt: Třešková Kristýna, tel.: 739 544 425, e-mail: k.treskova@refork.com Upřesňující ...

lékaři stomatologové

příspěvky na vzdělávaní , moderní zařízení a výborný kolektiv

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: tel.: +420 777 119 087 od 09.00 - 15.00 osobně po telefonické domluvě Pracovní doba 8 ...

volná místa Žernov