Skladník/skladnice

zaměstnavatel: Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Plzeňská 601, 33805
mzda: od 27000
Popis pozice
Dne 13.7.2022 zjištěna chyba v zadání VPM - požadované vzdělání - pouze základní - chyba na straně ÚP
Požadujeme: zkušenosti se zaskladňováním a vyskladňováním materiálu, práce se čtečkou, s picklistem - výhodou
Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na dovolenou Flexi passy 13.000 Kč/ročně, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření 666 Kč/měsíčně, 25 dní dovolené, svoz zaměstnanců z vybraných lokalit.
Kontakt pouze e-mailem.

Volná místa v okolí Mýto

Montážní dělníci mechanických zařízení - Operátor ve výrobě

Požadujeme: zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou, manuální zručnost výhodou, elektro § 6 ...

Automechanik

Požadujeme: vyučen v oboru, praxe - vítána, ŘP sk. C,E+ profesní průkaz, samostatnost, pracovitost.

Lakýrník kovů - prášková i mokrá lakovna

Požadavky: praxe v oboru min.3 roky. Nabízíme: výše mzdy stanovená dle dosažené praxe a zkušeností. ...

Logistik

Požadujeme: oprávněn:jeřábnické, vazačské, VZ vozík

Manipulační dělník s oprávněním k řízení a vykonávání činnosti (VZV, jeřábnické

Požadujeme: platné oprávnění řidiče VZV, obsluhy prac.strojů (jeřábník), vazače břemen, dobrý ...

Programátor a obsluha CNC

Programátor a obsluha CNC obráběcího centra a CNC brusek.

volná místa Mýto