VŠEOBECNÁ SESTRA

Kontakty
zaměstnavatel: Nemocnice Nymburk s.r.o.
pracoviště: Boleslavská třída 425, 28802
mzda: od 28000 do 46000
Popis pozice
Přijmeme všeobecnou sestru.

Požadujeme: SZŠ, VOZŠ, mzdové podmínky dle Kolektivní smlouvy organizace, specializovaná způsobilost vítána;

Nabízíme: dotované stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění;

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Volná místa v okolí Budiměřice

Přijmeme všeobecnou sestru - spolupráce na DPČ 20hodin/týden. Požadujeme: SZŠ, VOZŠ, nastavení ...

POMOCNÍK/ICE VE ZDRAVOTNICTVÍ

Pod odborným dohledem zdravotnického pracovníka provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro ...

PRODAVAČ/KA

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B., schopnost pracovat pod ...

Brusiči nástrojů a kovů

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Svářeči

volná místa Budiměřice