POMOCNÍK/ICE V KUCHYNI

Kontakty
zaměstnavatel: ORIENT FOOD IMPORT s.r.o.
pracoviště: České Vrbné 2360, 37011
mzda: od 18900
Popis pozice
Výhodou znalost čínského jazyka
Kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí České Budějovice

SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK - LABORANT

Kontakt telefonicky (8:00 - 15:00 hod.) nebo e-mailem
České Budějovice

Řidiči tahačů

Řidičský průkaz C+E, profesní způsobilost, psychotesty, digitální karta Čistá mzda + dieta cca ...

OBSLUHA V ZAŘÍZENÍCH RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ

Požadujeme: zdravotní průkaz, praxi v oboru min 2 roky- znalost obsluhy grilu na gyros a kebab, ...

TESAŘ A STAVEBNÍ TRUHLÁŘ

kontakt telefonicky(v pracovní době)

ZEDNÍK

Příjmu 5 zedníků na stavby převážně v ČB. Vyžadujeme: pečlivost, samostatnost Zam. výhody: osobní ...

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA

Výhoda: znalost asijské kuchyně Kontakt telefonicky (do 15:00 hod) nebo e-mailem

volná místa České Budějovice