Traktorista - živočišná výroba

Kontakty
zaměstnavatel: AGROSPOL, Malý Bor a.s.
pracoviště: Malý Bor 144, 34101
mzda: od 25000
Popis pozice
Požadavky: řidičský průkaz sk. T
Výhodou: zkušenost s obsluhou zemědělských strojů
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění a dopravu, firemní ošacení
Kontakt: telefonicky 7:00 - 15:30 hodin, e-mailem, osobní schůzku nutno sjednat

Volná místa v okolí Horažďovice

Svářeč

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Zámečník, svářeč

Horažďovice

Řidič MKD

Svářeč

První kontakt: e-mailem, poté osobní schůzka Požadujeme: strukturovaný životopis, +420 608 717 ...

Obsluha strojů na výrobu výrobků z kamene

Náplň práce: manipulace se zpracovaným materiálem, sestavení programu Zaměstnanecké výhody: ...

Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

Výhodou: praxe v oboru Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na ...
Malý Bor

volná místa Horažďovice