Úřad práce Horažďovice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Horažďovice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Mírové náměstí 19, 341 01 Horažďovice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Horažďovicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Horažďovice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Horažďovice

Celkem nalezeno 70 volných místo pro Horažďovice a okolí
PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY, MANIPULANT

NÁPLŇ PRÁCE: příprava a převážení dílů mezi skladovými prostory PRACOVIŠTĚ: Horažďovice, Sušice VÝHODOU: orientace ve výkresové dokumentaci, průkaz VZV NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní ...
Horažďovice

ELEKTRIKÁŘI

ATRAKTIVNÍ FINANČNÍ OHODNOCENÍ V ZÁVISLOSTI NA VZDĚLÁNÍ A PRAXI POŽADUJEME: SOU/SŠ v oboru elektro - slaboproudé zařízení, praxe minimálně 2 roky, osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (Vyhl. č. 50/1978 Sb), ochota pracovat na směny a ...
Horažďovice

KUCHAŘ - PŘÍPRAVA PIZZY

Zaměstnanec na přípravu pizzy, zkušenosti vítány KONTAKT: telefonicky (8:00 - 16:00), e-mailem, osobně na adrese pracoviště v pracovní dny 10 - 11 hodin Volné místo kuchař - příprava pizzy pro lokalitu Horažďovice.
Horažďovice

GRAFIK - TISKAŘ

POŽADUJEME: znalost grafických programů KONTAKT: p. Zábranský Volné místo grafik - tiskař pro lokalitu Horažďovice.
Horažďovice

VŠEOBECNÁ SESTRA

POŽADUJEME: odbornou a zdravotní způsobilost, slušné jednání a komunikativnost, trestní bezúhonnost PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 1 týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní či životní pojištění ...
Horažďovice

LAKÝRNÍK

Praxe v oboru výhodou, znalost technologických postupů lakování NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění Volné místo lakýrník pro lokalitu Horažďovice.
Horažďovice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Horažďovice
Pracoviště Úřadu práce v Horažďovicích naleznete na adrese Mírové náměstí 19, 341 01 Horažďovice.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Horažďovice naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Horažďovicích jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Horažďovicích, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Horažďovicích, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.