Řidič sk. C+E MKD

Kontakty
zaměstnavatel: Oegema Transport Czech, s.r.o.
pracoviště: Hájecká 1068, 61800
mzda: od 26800
Popis pozice
První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 17:00 hodin.

Turnusy dle výběru 3 +1 nebo 4 +1

Zaměstnanecké výhody:
Diety 0-6 měs. 50€/den, 6-12 měs. 52€/dne, 12+ mě. 54€/den, nástupní bonus po 6m 250€ a po 12m 250€, zákonem dané příplatky

Vzhledem k zadané profesi možnost předpokládaných výjezdů po celé ČR.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Odborní pojišťovací poradci

- PRAXE V OBORU - MIN. 1 ROK na pozici Odborný pojišťovací poradce - OSVĚDČENÍ odborné způsobilosti ...

Investment Operations Officer

První kontakt e-mailem. Tyto požadavky jsou vítány: o Anglický jazyk na pokročilé úrovni ...

Vedoucí směny

Pomocný dělník v oblasti výstavby budov

Kontakt e-mailem ds.chust2@seznam.cz Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

První kontakt telefonicky. Požadujeme řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, kartu do ...

Skladník

volná místa Brno