Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

Kontakty
zaměstnavatel: LECHNER CZ, s.r.o.
pracoviště: Staré náměstí 188, 61900, https://www.lechner.cz/cs/career
mzda: od 45000 do 55000
Popis pozice
První kontakt telefonicky.

Požadujeme řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na dopravu

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Číšník/servírka

První kontakt telefonicky v době od 10:00 - 17:00 hodin. Znalost angličtiny nebo ruštiny ...

Pomocní kuchaři

Číšníci a servírky

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Seřizovač

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (9:00 - 15:30). Náplň práce: • Provádění veškerých prací ...

Pracovník úklidových služeb

Skladník

volná místa Brno