Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: LI KOFU s.r.o.
pracoviště: Lidická 1874, 60200
mzda: od 18900
Popis pozice
První kontakt telefonicky PO-Pá 9:00 -12:00 hodin.

Jedná se o práci v asijské restauraci. Preferujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Pomocný dělník v oblasti výstavby budov

Kontakt e-mailem ds.chust2@seznam.cz Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

První kontakt telefonicky. Požadujeme řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, kartu do ...

Skladník

Pracovník úklidových služeb

Seřizovač

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (9:00 - 15:30). Náplň práce: • Provádění veškerých prací ...

Číšníci a servírky

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

volná místa Brno