Pracovník/pracovnice na třídící linku v Přibyšicích

Kontakty
zaměstnavatel: Technické služby Benešov, s.r.o.
pracoviště: Benešov, Benešov
mzda: od 18900
Popis pozice
Pracoviště: Třídící linka Přibyšice
Hledáme zručného pracovníka na třídící práce, nástup možný ihned. Jedná se jednoduchou manuální práci na třídící lince. Požadujeme min. základní vzdělání, manuální zručnost, rychlost, spolehlivost, časovou flexibilitu. Přednostně zájem o uchazeče z města Benešova a okolních obcí, ŘP sk. B. výhodou.
Požadujeme výpis z rejstříku trestů, výpis z karty přestupků.
Nabízíme: stravenky, penzijní připojištění, odměny dle HV
Nástup možný ihned
První kontakt e-mailem, telefonicky po-pá 08:00 - 14:00 hod

Volná místa v okolí Benešov

Pracovníci na údržbu veřejné zelené, čištění města

Požadavky : chuť pracovat, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, samostatnost, výpis ...

Montážní dělníci elektronických zařízení

Pracoviště Benešov Zajišťujeme svozovou dopravu a ubytování pro zaměstnance, 3 směnný provoz. První ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Soběhrdy

Pomocníci v kuchyni

Soběhrdy

Pokladní - prodej vstupenek

První kontakt: e-mailem
Soběhrdy

Pomocné práce v kuchyni

Soběhrdy

volná místa Benešov