Vývojový/á konstruktér/ka produktu (Product designer for BEV Refrigerant System

Kontakty
zaměstnavatel: Schaeffler Production CZ s.r.o.
pracoviště: Průmyslová 2295, 56802
mzda: od 63000
Popis pozice
POŽADAVKY: zkušenosti s komponenty a médii chladiva - výhodou, dobrá znalost PTC Creo, Windchill PDMLink, SAP výhodou, dobrá znalost procesu vývoje produktů (PEP) a řízení požadavků, konfigurace, změn a kvality dle Automotive SPICE - výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu
NABÍZÍME: příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, dovolená nad rámec zákona, dotované stravování, nástupní bonus
KONTAKT: e-mailem

Volná místa v okolí Banín

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

KONTAKT: emailem

Ošetřovatel/ka drůbeže

POŽADAVKY: spolehlivost, zodpovědnost NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou, než si vyzkoušíme, ...

Masér/ka - thajské masáže

KONTAKT: telefonicky

Dělník/dělnice na pekárně

KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky

Ošetřovatel/ka skotu

POŽADAVKY: kladný vztah ke zvířatům, výhodou ŘP skup. T NABÍZÍME: příspěvek na dovolenou, životní ...

Traktorista/tka ŘP skup. T

NABÍZÍME: příspěvek na dovolenou, životní jubileum. Naturální výhody - brambory, obilí. Zvláštní ...

volná místa Banín