VÝROBCE OBALŮ (UMĚLÝCH STŘEV)

Kontakty
zaměstnavatel: VISCOFAN CZ s.r.o.
pracoviště: Průmyslová 377, 37001
mzda: od 25000 do 30980
Popis pozice
Smlouva se uzavírá nejprve na dobu určitou, poté na dobu neurčitou.
Směnný provoz: 12hodinové směny nebo 8hodinové směny.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zpracovávání materiálů dle platných specifikací/ standardů a kontrola hotového výrobku,
- vyřazování výrobků, které se neslučují se specifikací/standardy,
- ukládání a označování hotových výrobků dle platné specifikace a standardů.
POŽADUJEME: manuální zručnost, odpovědnost, samostatnost.
ZAM. VÝHODY: stravování, pracovní oděvy, bonus za výkon.
KONTAKT: telefonicky 8 - 15 hod. nebo e-mailem.

Volná místa v okolí Homole

PRACOVNÍK/CE MANIKÚRY A PEDIKÚRY

místo výkonu práce: Lannova tř. 16/13 České Budějovice požadavky: vzdělání nerozhoduje, praxe ...

DPČ - ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Upřednostňujeme oprávnění skupiny C+E výpis z evidence rejstříku trestů NABÍZÍME: Paušální mzda dle ...

ZEDNÍK

fyzická zdatnost podmínkou, zdravotní způsobilost, odolnost vůči stresu, manuální zručnost, ...

KUCHAŘ/KA TURECKÝCH SPECIALIT

praxe v oboru

PRACOVNÍK/CE PŘÍPRAVY RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ - BUBBLE TEA

požadavky: vzdělání nerozhoduje, znalost vietnamského jazyka výhodou

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Kontakt: telefonicky po - pá 8 - 15 hodin

volná místa Homole