Nutriční terapeut/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Domažlická nemocnice, a.s.
pracoviště: Kozinova 292, 34401
mzda: od 25000
Popis pozice
Nutriční terapeut/ka - sestava nutričních jídelníčků pro pacienty nemocnice, kontrola nad dodržováním nutričních hodnot při výrobě jídla v ústavní kuchyni . Pracovní doba PO - PÁ 6:00 - 14:30 hod. (nebo
6:30 - 15:00 hod.).
Nabízíme: dovolená 5 týdnů/rok.
Další kontakt - K. Jamborová - 379 710 582.
Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

Volná místa v okolí Babylon

Provozní technik/technička vyhrazených zařízení

Požadavky: praxe 2 roky, vzdělání technického směru. Prosíme o zaslání životopisu.

Řidič/ka skupiny C

Nutný e-mailový kontakt.

Řidič/ka MKD

Domovník/údržbář

třídění a likvidace papírového odpadu, drobné opravy ve firmě, údržba a úklid budovy firmy a ...

Dělník stavební výroby, betonář/přípravář

Výroba prefabrikátů - praxe v oboru výhodou, vhodné pro zedníka, zaučíme. Nabízíme: 5 týdnů ...

Montážní dělník

Náplň práce: montáž kovových výrobků. Požadavky: manuální zručnost. Nutný e-mailový kontakt.

volná místa Babylon