Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Kontakty
zaměstnavatel: Krule security s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Hašková Karolína, e-mail: magnetiscz@seznam.cz

Výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, zodpovědnost, zkušenost.
RJ, AJ, UKR - aktivní (další jazyky výhodou).

Volná místa v okolí Praha

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. LADA HROCHOVÁ, tel.: 774 143 416, e-mail: info@infobustour.com ŘP ...
Praha

Stavební dělníci

Kontakt: osobně - Vojtěšská 211/6, Praha 1, tel: 773618555
Praha

Developer/Back-end & GUI Automated Tester

Kučera Jiří, e-mail: jiri.kucera@clearstream.com Vaše povinnosti: o Porozumět návrhům systému a ...
Praha

Operátor

KONTAKT : Volodymyr Sterenchuk, tel.: +420 606 199 677 - po - pá 9:00 - 16:30h Obsluha zákazníků. ...
Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Tumurbaatar Nomin, e-mail: nomin_1515@yahoo.com
Praha

Praha

volná místa Praha