Operátor

Kontakty
zaměstnavatel: NOVA GLOBAL CZ s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 35000
Popis pozice
KONTAKT : Volodymyr Sterenchuk, tel.: +420 606 199 677 - po - pá 9:00 - 16:30h

Obsluha zákazníků. Kontrola balení a jeho kvalita, označení, stanovení hmotnosti a rozměrů přijímaného nákladu. Poskytování zásilek ke kontrole a vydávání zásilek klientovi. Regulace fronty zákazníků na ulici i v interiéru. Nakládka a vykládka aut skenování a třídění nákladu. Poskytování doplňkových služeb společnosti klientům.

POŽADUJEME: Znalost ukrajinského a českého jazyka na pokročilé úrovni.

Volná místa v okolí Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Tumurbaatar Nomin, e-mail: nomin_1515@yahoo.com
Praha

Praha

Pěstitelé smíšených plodin

Weiss Ivo DiS. DiS., e-mail: ivoweiss@seznam.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

MYKHAILO VOSHCHEPYNETS, tel.: +420602585151 Ochota, spolehlivost, zdravotní způsobilost, fyzická ...
Praha

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Mamadaliev Isobek, tel.: 773 563 636, Po-Pá 10:00-15:00
Praha

volná místa Praha