Pracovníci úklidu pokojů OZP - zkrácený úvazek

Kontakty
zaměstnavatel: Bartoň a Partner s.r.o.
pracoviště: Podbabská 1589, 16000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 14175
Popis pozice
Nedvědová Michaela Bc., tel.: 604 365 013 v pracovní dny mezi 8.00-16.00

Úvazek 20-30 hodin týdně. Pracovní doba dle dohody. Nástup možný ihned.
Náplň práce: úklid pokojů, standardní úklid
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky či pomocí SMS (604 365 013) a domluví si schůzku – nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Uchazeč/ka musí mít výpis z trestního rejstříku.

Volná místa v okolí Praha 6

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Kontakt: tel.: 728144514 po - pá 10.00 - 12.00 Požadujeme praxi v oboru, znalost ukrajinského ...

Ochranka

Kontakt: e-mail: patriciestefanova@yahoo.com Hledáme ochranku do mezinárodní MŠ v Praze. Znalost ...

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Havlíček Aleš, e-mail: ales@whitetrans.cz

Pekaři

Kontakt: tel.: 420 737 177 590; 9-11, 13-15

Číšníci a servírky

Kontakt: e-mail: hr1tin@seznam.cz Náplň práce: servírování pokrmů a podávání nápojů, mytí ...

volná místa Praha 6