Ochranka

Kontakty
zaměstnavatel: GLOBAL CONCEPTS, s.r.o.
pracoviště: V Šáreckém údolí 41, 16000
mzda: od 20000 do 25000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: patriciestefanova@yahoo.com

Hledáme ochranku do mezinárodní MŠ v Praze.
Znalost hindštiny je podmínkou (komunikace s vedením apod), základy češtiny a angličtiny jsou výhoda.
Zkušenost na obdobné pozici 1-3 roky.

Volná místa v okolí Praha 6

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Havlíček Aleš, e-mail: ales@whitetrans.cz

Pekaři

Kontakt: tel.: 420 737 177 590; 9-11, 13-15

Číšníci a servírky

Kontakt: e-mail: hr1tin@seznam.cz Náplň práce: servírování pokrmů a podávání nápojů, mytí ...

Administrativní pracovníci

Kontakt: e-mail: kontakt@sabilco.cz Na pozici administrativní pracovník/-ce hledáme do našeho ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Kontakt: e-mail: hr1tin@seznam.cz Náplň práce: plánování jídel, příprava a vaření potravin, ...

volná místa Praha 6