lékař

Kontakty
zaměstnavatel: Nemocnice následné péče Lomnice nad Popelkou
pracoviště: Komenského 440, 51251
mzda: od 65280
Popis pozice
Lékař splňující odbornou způsobilost, atestace z interny nebo geriatrie výhodou, není podmínkou
Možno i důchodce na část.úvazek nebo dohodu.

Příspěvky na stravování, živ. nebo penz. pojištění, rekreaci, možnost dalšího vzdělávání, možnost získání bytu

kontakt: e-mailem: kubatova@nnplomnice.cz

Volná místa v okolí Stružinec

PRODAVAČ/PRODAVAČKA

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY

Pomocní pracovníci obchodního provozu

znalost vietnamského jazyka výhodou zvedání břemena nad 15 kg dotovaný oběd kontakt: ...

STROJÍRENSKÝ KOVODĚLNÍK

Přípravné a uklízecí práce pro lakovnu a expedici a další potřebná pracoviště stravenky kontakt: ...

DĚLNÍK ZEMNÍCH PRACÍ

Povolení k zaměstnání dle §97 d) kontakt: telefonicky pondělí - středa

ÚČETNÍ

Požadujeme: ekonomické vzdělání, znalost účetnictví a daňových zákonů, uživatelská znalost práce ...

volná místa Stružinec