Automation Project Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: ABB s.r.o.
pracoviště: U Prazdroje 2807, 30100, http://g2.lmc.cz/pd/299816114?rps=196
mzda: od 42000
Popis pozice
Vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky, praxe v oboru elektrotechniky/energetiky min. 5 let, znalost anglického nebo německého jazyka, min. B2, znalost PLC nebo DCS.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, mobilní telefon, notebook

Volná místa v okolí Plzeň

Skladník/ce - řidič/ka VZV

Kontakt: e-mail: jobs@mol-logistics.cz, tel. 373731303, 342 (8:00-14:00) Požadavky: základy práce ...

Manipulační dělník ve stavebnictví

Požadavky: spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, flexibilita

Metalurg

Co Vás čeká: - Provádění zkoušek kovových materiálů - Práce ve zkušebnictví - Práce se světelným ...

Operátor CNC frézky

Pomocný stavební dělník

Plzeň

Obchodně provozní pracovník

volná místa Plzeň